Verkerk Healthcare en Evean: de mens centraal in zorgtechnologie

Verkerk Healthcare zette samen met zorgorganisatie Evean een belangrijke stap in het verbeteren van de zorgtechnologie binnen Eveans locatie Acht Staten. De innovatie biedt voordelen voor de bewoners én het zorgpersoneel.

De implementatie bracht veel veranderingen met zich mee. Het oude systeem voldeed niet meer aan de wensen en eisen die we hebben voor de zorg van nu. Oude DECT-systemen werden vervangen door moderne smartphones met de zorgapp van Verkerk Healthcare. De interne communicatie is hierdoor verbeterd. Het personeel kan sneller en effectiever reageren op oproepen. Zowel bewoners als medewerkers zijn heel erg enthousiast over de nieuwe technologie en werkwijze.

Verkerk Healthcare installeerden ook slimme multisensoren die bijdragen aan een betere observatie van bewoners en snellere interventies wanneer dat nodig is. Alle zorgverleners zijn door Verkerk Healthcare getraind in het gebruik van de nieuwe zorgtechnologie. Dat zorgde voor een soepele overgang. Het succes van de samenwerking tussen Evean en Verkerk Healthcare wordt voortgezet in locatie Rosariumhorst.